Rozšírené hľadanie
Piatok 19. August 2022 |
meniny má Lýdia

PR články

Vyberte si kvalitné laminátové podlahy

Vyberte si kvalitné laminátové podlahy

Datum: 15.08.2022

Laminátová podlaha je vynikajúcou podlahovou krytinou, ktorá zaujme svojou všestrannou funkčnosťou a krásnym vzhľadom.

Oficiálne preklady

Oficiálne preklady môžete mať hotové naozaj rýchlo

Datum: 15.08.2022

V dnešnom svete sa často stretávame priam s nesplniteľnými deadlinami, resp. časovými rámcami, keď je aj o hodinu neskoro. 

Jediné vozidlo s variabilným vzhľadom

Jediné vozidlo s variabilným vzhľadom

Datum: 14.08.2022

Krútite hlavou nad tým, kde váš sused vzal peniaze na niekoľko nových vozidiel? Možno nejde o viac vozidiel, ale o jedno jediné, ktoré má variabilný dizajn vďaka vymeniteľným panelom.

Hlavné dôvody, prečo sa rozhodnúť pre nákup roliet Deň a noc

Hlavné dôvody, prečo sa rozhodnúť pre nákup roliet Deň a noc

Datum: 11.08.2022

Túžite po prvku do domácnosti, ktorý bude maximálne spĺňať praktickú, ale zároveň aj estetickú stránku? 

Kvalitné stoličky

Viete, kde kúpiť kvalitné a lacné barové a jedálenské stoličky?

Datum: 09.08.2022

Kvalitné stoličky by mali byť základom každej domácnosti. Spolu so stolom, najmä jedálenským, by mali tvoriť dokonalú „párty“, mali by byť spoločníkmi, ku ktorým si ľudia radi sadnú a vychutnajú si dobré jedlo, porozprávajú sa, zahrajú si s celou rodinou stolové hry…

Dokonalá kancelária na prenájom

Dokonalá kancelária na prenájom? 6 trikov ako si vylepšiť kanceláriu.

Datum: 09.08.2022

Nájsť ideálnu kanceláriu nie je vôbec jednoduché. Poradíme vám ako si vylepšiť kancelárie na prenájom, aby boli presne podľa vašich predstáv.

Dovolenka

Nový Opel Astra a výlet na dovolenku. Na toto nezabudnite!

Datum: 09.08.2022

Dovolenka môže byť najpríjemnejší zážitok roka len vtedy, keď všetko urobíte správne a poriadne si ju užijete. Existujte hneď niekoľko vecí, ktoré vám ju môžu pokaziť. Od drobnosti, ako zabudnutá kreditná karta na stolíku až po stratu či odcudzenie batožiny. Aké nástrahy na vás striehnu a ako im predísť? Dozviete sa v článku.

Poháre v gastronomickom zariadení

Poháre v gastronomickom zariadení

Datum: 05.08.2022

Každý druh alkoholu by sa mal podávať v inom pohári. Preto každá reštaurácia, vináreň, krčma, nočný klub a ďalšie priestory, ktoré ponúkajú ľahšie aj ťažšie alkoholické nápoje, musia mať sadu rôznych pohárov.

Ako zariadiť kvalitný a cenovo dostupný home-office?

Ako zariadiť kvalitný a cenovo dostupný home-office?

Datum: 04.08.2022

Homeoffice alebo práca z domu, sa za posledné dva roky stala bežným štandardom a množstvo ľudí si muselo vo svojej domácnosti vytvoriť ideálne podmienky pre svoju prácu. Nižšie vám prinášame tipy, ktoré vám pri takomto zariaďovaní môžu pomôcť. 

neodkladajte povinnú STK a EK

Motoristi, neodkladajte povinnú STK a EK! Odklady sa o pár týždňov skončia

Datum: 04.08.2022

V súvislosti so šírením koronavírusu sa občanom odpúšťali mnohé povinnosti a niektoré bolo možné odložiť. Povolený odklad emisnej a technickej kontroly využili motoristi z celého Slovenska.

Dojazdiť pneumatiky na doraz je riziko

Dojazdiť pneumatiky na doraz je riziko

Datum: 04.08.2022

Oblečenie a topánky môžete nosiť až do roztrhania, ale pneumatiky dojazdiť na doraz vám neodporúčame. Len malá časť motoristov si uvedomuje, že pneumatiky sú časť vozidla, ktorá ich drží na vozovke.

Elektrický motor na bicykel

Elektrický motor na bicykel. Všetko od A po Z

Datum: 02.08.2022

História elektrobicyklov, pre mnohých prekvapivo, siaha do pomerne dávnej minulosti. Ich zrod sa datuje do obdobia, kedy začali vznikať prvé automobilky a prvý patent na „elektrický bicykel“ bol uznaný v 28. decembra 1897. 

Drevené terasy

Drevené terasy poskytujú všetko potrebné pohodlie

Datum: 02.08.2022

Ktoré podlahové krytiny predstavujú najlepšiu voľbu pre terasu, balkón alebo útulné posedenie, ktoré si chcete vytvoriť na záhrade? Pre tento účel prichádzajú do úvahy rôzne exteriérové podlahové krytiny, najčastejšie však ľudia túžia po terasách z dreva, pretože vyzerajú pekne a poskytujú všetko potrebné pohodlie pre trávenie voľného času a relaxu na čerstvom vzduchu.

Drevo v exteriéri

Drevo v exteriéri dostáva zabrať aj počas leta: Ako sa oň starať?

Datum: 02.08.2022

Drevo je vyhľadávaným materiálom nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Drevené altánky, pergoly, terasy či záhradný nábytok pôsobia nadčasovo a hodia sa do akéhokoľvek prostredia.

Vetranie strechy

Vetranie strechy – na čo nesmiete zabudnúť?

Datum: 31.07.2022

Na niektorých veciach sa neoplatí šetriť. Medzi tieto veci patrí kúpa strešnej krytiny a jej odborná inštalácia. Strechu však netvorí len strešná krytina, ale tiež rôzne príslušenstvo chrániace strechu pred vlhkosťou, poveternostnými podmienkami či mechanickým poškodením. 

Aká podlaha je vhodná do kuchyne

Aká podlaha je vhodná do kuchyne?

Datum: 30.07.2022

Kuchyňa je miestnosťou, kde sú ohrozené hlavne steny a podlaha. Pri varení môže nedopatrením prsknúť olej a iné nečistoty na steny či na zem.

Aj v záhrade sa pohrajte so svetlom

Aj v záhrade sa pohrajte so svetlom

Datum: 30.07.2022

Počasie sa na našom území stáva čoraz teplejšie. Veľkú časť roka je možné stráviť na terase alebo v záhrade. Je na škodu, keď tieto priestory správne neosvetlíte a po zotmení ste nútení sa premiestniť do interiéru.

Ako jazdiť na bazárovom bicykli štýlovo

Ako jazdiť na bazárovom bicykli štýlovo: čomu venovať pozornosť pri kúpe?

Datum: 29.07.2022

Ak ste na bicykli nováčikom, pravdepodobne ste sa ešte nezamýšľali nad tým, ako pri jazde vyzeráte. Možno ešte ani nevlastníte bicykel! 

Praktické komody

Praktické komody a ich mnohostranné využitie. Kde nájdu svoje uplatnenie?

Datum: 29.07.2022

Komody sú jedným z najpraktickejších úložných priestorov. Aj keď ide nábytok, ktorý bol pôvodne navrhnutý za účelom odkladania oblečenia, dnes je ich využitie omnoho všetrannejšie. 

S letným upratovaním myslite aj na vašich blízkych

S letným upratovaním myslite aj na vašich blízkych

Datum: 29.07.2022

Leto je ideálnym obdobím, kedy máme kopec času spraviť komplexné upratovanie celej našej domácnosti. Aspoň párkrát do roka je potrebné spraviť veľkú revíziu, zbaviť sa nepotrebného a upratať každý kút.