Rozšírené hľadanie
Piatok 24. Marec 2023 |
meniny má Gabriel

PR články - Bývanie

Basso klimatizácie

Basso klimatizácie: Prečo sa oplatí ich kúpa?

Datum: 22.03.2023

Kúpa klimatizácie sa jednoducho oplatí z mnohých hľadísk. V prvom rade ide o praktické zariadenie do každej domácnosti. Počas leta totiž dokáže miestnosť príjemne ochladiť a v zime zase zakúriť. Vďaka tomu budete pociťovať v domácnosti veľký komfort, ktorý si jednoducho zamilujete.

Vylepšite svoj domov dekor s Vintage kobercom

Vylepšite svoj domov dekor s Vintage kobercom

Datum: 20.03.2023

Ak chcete svojmu interiéru dodať nádych elegancie a charakteru, vintage koberce sú vynikajúcou voľbou. Tieto jedinečné koberce sú nielen funkčné, ale prinášajú so sebou aj bohatú históriu a jedinečnú estetiku.

Aby každá podlaha rovná bola

Aby každá podlaha rovná bola

Datum: 14.03.2023

Čaká vás prerábka bytu alebo domu? A tentoraz nejde len o vymaľovanie stien? Máte v pláne vymeniť podlahy, ktoré už dosluhujú alebo vám už jednoducho nesedí ich farebnosť? Kým sa pustíte do realizácie novej podlahy, pamätajte, že podlaha v interiéri by mala byť nielen estetická, ale tiež odolná voči opotrebovaniu a jednoduchá na údržbu. Čo je však ešte dôležitejšie, mala by byť rovná.

Ochráňte vašu stavbu pred vodou vhodnou hydroizoláciou

Ochráňte vašu stavbu pred vodou vhodnou hydroizoláciou

Datum: 28.02.2023

Hydroizolácie striech patria medzi najčastejšie práce v rámci rekonštrukcií budov. Vedeli ste však o tom, že tak môžete činiť aj pri spodnej stavbe?

trendy v interiérovom dizajne

Ako sa formujú tohtoročné trendy v interiérovom dizajne

Datum: 22.02.2023

Rok 2023 je tu a s ním aj nové vízie dizajnérov. Aké trendy najviac ovplyvnia interiérový dizajn v tomto roku a čo bude dominovať po vizuálnej stránke vnútorným priestorom? Niektoré nadviažu na tie z predchádzajúcich rokov, iné vnesú do našich obydlí nadčasové novinky. Pozrime sa spoločne na tie najhorúcejšie trendy v bývaní.

Výstavba domu. Poradíme vám, aký materiál kúpiť

Výstavba domu. Poradíme vám, aký materiál kúpiť

Datum: 12.02.2023

Postav dom, zasaď strom. Pred stavbou domu a zasadením stromu vás čaká dlhá cesta. Od tvorby projektu, cez rozpočet a výber stavebnej firmy až po rozhodnutie, z akého materiálu bude dom postavený.

Dôvody, prečo povedať “áno” profesionálnemu tepovaniu matracov

Dôvody, prečo povedať “áno” profesionálnemu tepovaniu matracov

Datum: 08.02.2023

V posteli strávime tretinu nášho života a preto je pochopiteľné, že ľudia venujú množstvo času aj peňazí pri výbere a kúpe vhodného kvalitného matraca.

zónovanie matracov

Viete, čo je zónovanie matracov a aké má výhody?

Datum: 06.02.2023

Viete, k čomu slúži zónovanie, pre koho je vhodné a ako vybrať matrac podľa zón? Nákup kvalitného matraca by ste nemali podceňovať, a preto sme pre vás pripravili praktického sprievodcu. Zistite, aké druhy zónových matracov existujú, kedy vám prídu vhod a prečo na ne nedáte dopustiť.

nábytky na mieru z dreva

Prečo sú nábytky na mieru z dreva v konečnom dôsledku vždy výhodnejšie?

Datum: 01.02.2023

Potrpíte si na originálnom dizajne a zariadení interiéru? V tom prípade by ste mali investovať do kvalitného nábytku na mieru.

problém so strechou

Čo robiť, ak máte problém so strechou?

Datum: 26.01.2023

Strecha si vyžaduje určitú starostlivosť, aby vydržala dlhšie. Bohužiaľ, aj keď je správne udržiavaná, v priebehu rokov sa môže poškodiť. Hoci je plynutie času jednou z príčin zhoršenia stavu, existujú aj iné príčiny, ktoré v mnohých prípadoch nemôžeme ovplyvniť. Napríklad vlhkosť, zlá inštalácia alebo predchádzajúce opravy.

5 + 1 výhod hliníkových okien

5 + 1 výhod hliníkových okien

Datum: 13.01.2023

Pri porovnaní cien plastových a hliníkových okien zistíte, že hliníkové vás vyjdú oveľa viac. Práve cena je jedným z dôvodov, prečo plastové okná vyhrávajú nad hliníkovými.

Najlepší matrac pre pohodlný odpočinok

Najlepší matrac pre pohodlný odpočinok

Datum: 27.12.2022

Podľa vedeckých štúdií strávi človek tretinu svojho života v spánku. Nočný odpočinok však nemusí mať vždy pozitívny vplyv na obnovenie síl: ráno nás trápia bolesti chrbta, bolesti a únava v tele.

Kvalitnú drevenú terasu začnite riešiť už v zime

Kvalitnú drevenú terasu začnite riešiť už v zime

Datum: 21.12.2022

Drevená podlaha na terase alebo balkóne je skvelým doplnkom vonkajšieho obytného priestoru. 

Výber vhodnej podlahy do bytu

Výber vhodnej podlahy do bytu: aké sú výhody a nevýhody jednotlivých typov?

Datum: 19.12.2022

Je veľmi prirodzené, že výberu podlahovej krytiny do nášho príbytku venujeme značnú pozornosť a úsilie, ktorými sa snažíme dosiahnuť útulnosť, funkčnosť či žiadaný vizuálny efekt. Mnohokrát býva základom pre tvorbu zvyšku interiéru.

Aký nábytok kúpiť školákovi do detskej izby

Aký nábytok kúpiť školákovi do detskej izby

Datum: 15.12.2022

Deti tak veľmi rýchlo rastú. Jedného dňa sa zo škôlkara stane samostatný školopovinný človiečik. V tomto momente musíte myslieť na to, aby mal malý žiačik priestor na písanie domácich úloh a zároveň miesto, kde mu dožičíte súkromie.

Trendy v interiérovom dizajne na rok 2023

Aké trendy v interiérovom dizajne môžeme očakávať v roku 2023?

Datum: 12.12.2022

Či sa pri zariaďovaní domácnosti spoliehate na módne farby a trendové kúsky nábytku, alebo ostávate verní svojim vlastným pocitom a vkusu, pozrime sa spolu na to, čo všetko nám prinesie rok 2023, čo sa týka farieb, materiálov alebo životného štýlu.

Aký darček pomôže vyzdobiť dom?

Aký darček pomôže vyzdobiť dom?

Datum: 09.12.2022

Je dosť ťažké vybrať vhodný darček, ktorý bude nielen esteticky vyzerať, ale bude aj užitočný. Ak chcete potešiť osobu, ktorú dobre poznáte a už ste ju mnohokrát navštívili, alebo seba, mali by ste sa rozhodnúť pre tie darčeky, ktoré doplnia interiérový dizajn.

Výhody a nevýhody betónovej podlahy

Výhody a nevýhody betónovej podlahy

Datum: 04.12.2022

Betónové podlahy už nepatria len do pivníc, garáží alebo technických miestností. Pomaly sa dostali aj do interiéru domov. Ak sa rozhodnete pre betónovú podlahu do kuchyne, už po pár týždňoch oceníte mnohé vlastnosti tohto materiálu.

Praktické zariadenie malého bytu

Praktické zariadenie malého bytu

Datum: 01.12.2022

Ceny bytov astronomicky rastú, a preto mladým ľuďom neostáva nič iné, ako sa uskromniť v malom byte. Pre páry bez detí sú malé byty ideálne aj z hľadiska úspory energií.

Vinylová podlaha a domáce zvieratá

Vinylová podlaha a domáce zvieratá

Datum: 30.11.2022

Domáce zvieratá sú súčasťou vašej rodiny a chcete, aby vo vašej domácnosti žili rovnako pohodlne ako vy. Správny výber podlahy môže zabezpečiť dokonalý komfort pre ich labky a zároveň môže predĺžiť životnosť podláh u vás doma.