Rozšírené hľadanie
Štvrtok 7. Júl 2022 |
meniny má Oliver

Oprava Apple zariadenia v profesionálnom servise!

Datum: 15.04.2015

Majiteľov Apple zariadení neustále pribúda. Niet sa čomu čudovať, veď Apple je dnes veľmi hodnotnou značkou a ich zariadenia radíme medzi tie s najvyššou kvalitou. Každé, aj to najlepšie zariadenie na svete, však dokáže človek poškodiť či už používaním alebo neopatrnosťou. Tak či onak musíme vždy vyhľadať príslušný apple servis, aby bola chyba či poškodenie odstránené a zariadenie opäť funkčné. 

Ako vyhľadať servis?

Na výber máte vždy niekoľko možností. Dôležité sú predovšetkým referencie či skúsenosti Vašich blízkych, ktorých rady Vás dokážu ovplyvniť. Môžete si však svoj servis aj vyhľadať, a to pomocou vyhľadávača. V prípade lokálneho servisu vždy zadajte do vyhľadávanej frázy aj príslušné mesto, aby sa Vám vždy zobrazili len relevantné výsledky. Napríklad v prípade Bratislavčanov to môže byť oprava mobilov Bratislava alebo oprava Apple Bratislava. Dôležité je, aby ste si našli servis, s ktorým budete spokojný a ktorý Vám za primeraný čas či náklady opraví Vaše zariadenie k spokojnosti.

Čo dokáže Apple servis opraviť?

V servise zariadení Apple sa dá prakticky opraviť akákoľvek zariadenie – iPhone, iPad či MacBook. Na takomto zariadení sú najčastejšie chyby na display či zadnom kryte. Smartfón Vám taktiež môže spadnú do vody či akejkoľvek tekutiny, ktorá zabráni jeho opätovnému spojazdneniu. Rozbitý display, výmena zadného krytu alebo spomenutý „utopený“ smartfón – to je len hŕstka typických opráv, ktoré realizuje každý lepší servis.

Treba však podotknúť, že zariadenia od Apple majú veľmi nízku kazovosť. Nie sú teda tak náchylné na poškodenie a ak sa rozhodujete pre ich kúpu, netreba príliš váhať. Už o niekoľko týždňov sa taktiež dočkáme aj predaja hodiniek od Apple – Apple Watch, ktoré skompletizujú výbavu Apple každého fanúšika. Vybrať si ich môžete aj v servise iServis-eu.sk, ktorý ich ponúka v predpredaji.

Čítané: 1955 x