Rozšírené hľadanie
Utorok 16. August 2022 |
meniny má Leonard

Obchod Facebook musíte mať!

Datum: 22.06.2011

Je najvyšší čas! Na čo? Predsa na obchod facebook! Ešte ho nemáte? Ešte nevyužívate túto sociálnu sieť na propagáciu a predaj Vašich produktov? To je veľká chyba! Uvedomte si silu tohto stále viac sa rozvíjajúceho informačného kanála. V súčasnosti je na facebooku pripojených jeden a pol milióna Slovákov a tri milióny Čechov. To by bol holý nerozum nevyužiť tento mocný marketingový nástroj.

Obchod facebook nemusí byť iba doplnkom Vášho súčasného internetového obchodu. Pokiaľ sa zveríte do rúk profesionálnej firme, môže Váš obchod na facebooku fungovať ako plnohodnotný e-shop, ktorý je napojený na systém účtových programov. Po inštalácii potrebných doplnkov do Vášho profilu na facebooku môžete začať okamžite predávať. Žiadne zbytočné úkony navyše, žiadne zdržiavanie.

Stále viac ľudí začína facebook využívať nie len k zdieľaní zážitkov, fotografií a videí, ale používajú ho ako rýchly zdroj informácií. Práve vzájomné zdieľanie informácií je najmocnejším nástrojom tejto sociálnej siete. Stačí, aby sa Váš obchod facebook zapáčil niekoľkým priateľom a spustí sa reťazová reakcia, vďaka ktorej bude mať váš obchod za pár dní tisícky návštevníkov. Neveríte? Pozrite si obchody, ktoré na facebooku úspešne fungujú už niekoľko mesiacov.

Čítané: 623 x