Rozšírené hľadanie
Štvrtok 7. Júl 2022 |
meniny má Oliver

magazín pre ženy je tu pre vás

Datum: 05.06.2011

Áno, ženských magazínov je veľa a na každom kroku na nich nájdeme reklamu. Sú ich plné trafiky a internet je nimi už priam nechutne presýtený. Ale povedzme si na rovinu – ktorý z nich ponúka pravdivé informácie? Ktorý z nich nezavádza svojich čitateľov? Ktorý sa môže pochváliť podloženými informáciami?

Svetlo sveta uzrel nedávno nový magazín pre ženy s jednoduchým názvom mnau.sk. Na prvý pohľad je ladený naozaj žensky - úvodná stránka vás privíta milou siluetou mačky v ľavom hornom rohu, usporiadanie článkov je jednoduché a celkový dojem je veľmi príjemný. Čo ale ponúka svojim čitateľkám?

         Ako je už spomenuté vyššie, články sú rozdelené do už tradičných zabehnutých kategórii: krása a kozmetika, láska a vzťahy, zdravie, pre mamičky, domácnosť. Samotné texty sú štandardne dlhé, dobre sa čítajú, ba dokonca máte pocit že sú krátke čo svedčí o ich kvalitnom spracovaní. Niektoré milo prekvapili odkazmi na svetové inštitúcie. Dobre spracované je aj vyhľadávane článkov podľa kľúčových slov, milo prekvapilo aj pravidelné dokladanie nových aktuálnych článkov.

         Nechýba tradičné „lajkovanie“ spojené so známou sociálnou sieťou Facebook, a na počudovanie čitateľov neotravujú nepríjemné reklamy ktoré mnohokrát vyskakujú pred text. Príjemný pocit z čítania a prezerania umocňujú obrázky vkusne dodané k tematike o ktorej sa píše.

         Aby táto recenzia nebola nudná treba spomenúť aj mínusy. Keďže ide o práve založený magazín nečakajte prevratný trhák. Predpokladáme, že časom sa vylepší, doladí a ponúkne viac. Aj keď je pod každým článkom možnosť pridania komentára, ako všetci vieme ženy rady klebetia, a preto trošku chýba nejaká živá diskusia.

         Online magazín pre ženy mnau.sk ponúka plnohodnotné informácie aj napriek tomu, že je momentálne ešte len „v plienkach“. Ak patríte medzi ženy ktoré rady sadajú k šálke kávy pred internet, skúste si kliknúť práve sem a vytvoriť si vlastný názor. Možno vás zaujme natoľko, že sa budete tešiť na každý nový článok. Recenzia síce poukáže na niečo nové a vyjadrí postoj, no najlepším kritikom je vždy čitateľ.

Čítané: 2657 x