Rozšírené hľadanie
Nedeľa 29. Január 2023 |
meniny má Gašpar
Projekt Vtáčie búdky

19.01.2023 17:15 Čo sa stane, keď sa spoja tri svety – verejný, súkromný a vzdušný, spevavý? Vznikne zaujímavý projekt so skvelým výsledkom, ktorý môže zároveň inšpirovať aj iných. Nasledujúci príspevok je pekným príkladom spolupráce verejného a súkromného sektora na pomoc živočíšnej ríše. Všetko sa to začalo v decembri 2017, kedy sa Špeciálna základná škola – Spojená škola Príspevok Projekt Vtáčie búdky zobrazený najskôr RODINA A ŠKOLA.

Súkromné športové gymnázium ELBA – liaheň talentov

19.01.2023 17:15 Škola SŠG ELBA nedávno oslávila 10. výročie svojho založenia. Hoci je v porovnaní so školami s 25- až 100-ročnou históriou ešte iba mladica, našla si svoje nezastupiteľné miesto medzi strednými školami aj v rámci Slovenska. Má nielen svoju vnútornú silu, poslanie a školskú filozofiu, ale aj vonkajšie znaky vo forme loga, hymny a vlajky, ako aj Rad školy pre žiakov Príspevok Súkromné športové gymnázium ELBA – liaheň talentov zobrazený najskôr RODINA A ŠKOLA.

Hevier a matičiarska detská cháska

16.01.2023 12:30 Žiadny prekladový slovník nevysvetlí význam  porekadla „ísť s bubnom na zajace“ ako „ísť s bubnom na Heviho“. Jednoducho preto, že by tomu nerozumel celkom nikto, okrem nás, matičiarov. A my vieme oddnes svoje. Takmer mesiac  sme pripravovali a očakávali  návštevu skvelého spisovateľa, všestranného umelca Daniela Heviera, držiteľa Ceny ministra kultúry SR, ktorý od roku 1991 vedie vydavateľstvo Hevi. Daniel Príspevok Hevier a matičiarska detská cháska zobrazený najskôr RODINA A ŠKOLA.

Busta významnej osobnosti na Nádvorí úspechov

15.01.2023 17:30 Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo vlastne riadi myslenie, správanie, prežívanie človeka? Ako je možné, že jedno dieťa z detského domova skončí na ulici ako bezdomovec a druhé vyštuduje vysokú školu a žije kvalitný život? Prečo dnes určitých ľudí nezaujíma nič iné, iba honba za ziskom a slávou? Myslím si, že veľmi dôležité sú Príspevok Busta významnej osobnosti na Nádvorí úspechov zobrazený najskôr RODINA A ŠKOLA.

eTwinning oslávil 10. výročie netradične

13.01.2023 08:46 Dňa 20. mája 2015 sa v Obchodnej akadémii v Bratislave na Račianskej ceste konala oslava 10. výročia vzniku eTwinningu – projektu, ktorý je súčasťou programu Erasmus plus. Usporiadateľom bola Ing. Kamila Bažíková, ktorá pozvala na túto veľkolepú oslavu 10 škôl, ktoré mali za úlohu prezentovať svoju spoluprácu v eTwinning projekte. Školy prezentovali IKT nástroje, ktoré Príspevok eTwinning oslávil 10. výročie netradične zobrazený najskôr RODINA A ŠKOLA.

Následujúci mesiac